Montáž rekuperace na klíč Praha a okolí

Čerstvý vzduch v místnostech je důležitý nejen pro jasné myšlení a práci, ale také zabraňuje vzniku plísní. Okna a dveře musí být otevřené kvůli větrání a nelze zabránit tepelným ztrátám. Chcete-li vytvořit příjemné vnitřní klima a přitom ušetřit energii a náklady na vytápění, doporučujeme použít systém rekuperace tepla.

Co je rekuperace tepla

Systémy rekuperace tepla slouží k opětovnému využití tepelné energie, která odchází z místnosti. Hlavním cílem rekuperace tepla je minimalizovat spotřebu primární energie v budově.

Jak funguje rekuperace

Rekuperací tepla se vyměňuje vydýchaný vzduch a do místnosti se přivádí čerstvý vzduch bohatý na kyslík, aniž by bylo nutné otevírat dveře a okna. V systémech větrání obytných místností zajišťuje, aby se studený venkovní vzduch, který je již ohřátý teplem vnitřního vzduchu, vracel zpět do bytu. Větrací systémy s rekuperací tepla představují ekologický a energeticky šetrný doplněk vašeho topného systému.

Rekuperační jednotky BRINK, PAUL, ZEHNDER

V naší nabídce najdete rekuperační jednotky značek BRINK, PAUL, ZEHNDER. Řešení je mnoho, pomůžeme vám vybrat tu nejlepší volbu pro vás. Rekuperační jednotka se může instalovat například skrz obvodovou stěnu domu, můžeme ji instalovat pod strop i na stěnu. Dále jde například o podstropní větrací rekuperační jednotku s entalpickým výměníkem. Některé rekuperační jednotky mají možnost regulace přes internet. Můžete tak mít přísun čerstvého vzduchu pod svou kontrolou.

Montáž a servis rekuperačních jednotek

Správné zapojení rekuperační jednotky je pro nás denním chlebem. Zajišťujeme dodávky rekuperace na klíč a následný pravidelný servis. Svou činnost situujeme především pro oblasti Středočeský kraj a Praha.

Kontaktujte nás

Pro více informací nás můžete kontaktovat. Pomůžeme vám vybrat správné řešení pro váš dům, byt nebo chalupu. Máte další otázky ohledně rekuperačních jednotek? Zajímá vás montáž rekuperace na klíč Praha? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám pomůžeme.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Další informace