Rekuperace Brink Praha a okolí

V naší nabídce máme k dispozici mechanické rekuperační systémy pro větrání Brink. Představíme vám výhody, které nese tento způsob větrání a proč zvolit právě rekuperační jednotky Brink.

Pro koho jsou rekuperační jednotky Brink vhodné?

Budete stavět nebo už jste zahájili stavbu vzduchotěsného domu se spoustou izolace? Zatím nevíte, jakým způsobem budete řešit větrání? Hledáte vysoce úsporný systém? Pak je na místě něco se dozvědět o rekuperaci značky Brink.

Pokud stavíte nebo budete stavět nový dům, je potřeba dobře promyslet systém ventilace s rekuperací tepla. Jelikož pomocí rekuperace ohříváte čerstvý vzduch teplým starým odváděným vzduchem, dochází k obrovským úsporám při nákladech na energie. U nových staveb se rekuperace opravdu vyplatí. Nehledě na to, že kvalita vzduchu v místnosti je na té nejvyšší úrovni, protože přicházející vzduch je čištěn pomocí několika filtrů. Tuto skutečnost ocení převážně alergici, malé děti nebo citlivější osoby, které by za jiných okolností vyžadovaly využití dalších nákladných čističek vzduchu. Mechanická rekuperace Brink je jednou z nejúčinnějších na trhu. Tento jednoduchý a velmi sofistikovaný systém v sobě nese mnoho výhod. Kromě markantních finančních úspor za vytápění budovy, chráníte tak životní prostředí a zajistíte si uvnitř místnosti nejvyšší čistotu a kvalitu vzduchu.

Proč právě značka Brink?

Značka Brink je jedničkou na trhu s rekuperací. Nabízí mechanické rekuperační jednotky pro různé druhy budov. Dokáže se přizpůsobit požadavkům každého zákazníka. Nabízí také spoustu dalšího příslušenství pro montáž, takže budete mít garanci, že vše je v té nejvyšší kvalitě.

Jak bude montáž probíhat?

Vše probíhá na klíč. Potřebujeme od Vás pouze půdorysy, výšky a účel místností a také výkresy. Pokud toto nemáte možnost zajistit, nezoufejte. Jsme odborníci na trhu s montáží rekuperačních systémů a tyto dokumenty vám pomůžeme zajistit. Nemusíte se tedy o nic starat a jen čekáte na cenovou nabídku.

Proč tedy správně větrat?

  • rekuperace Brink zajistí znatelné finanční úspory za vytápění
  • v nízkoenergetických a pasivních domech je rekuperace nutností pro zamezení dusného vzduchu - při rekuperaci se minimalizuje vznik plísní
  • v domě je vzduch v nejvyšší kvalitě
  • šetrné k životnímu prostředí

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Další informace