Rekuperace Zehnder Praha a okolí

V naší nabídce naleznete velký výběr z rekuperačních jednotek Zehnder. Jedná se o vysoce kvalitní systém automatického větrání. Při využití tohoto systému je větrání ovládáno automaticky na základě individuálně předvolených parametrů. Díky této funkci lze automatické větrání přizpůsobit na míru každého zákazníka. Jedná se o vysoce výkonné zařízení, díky kterému lze dosáhnout maximální čistoty vzduchu v místnosti a především výrazné finanční úspory za náklady na vytápění.

Jak efektivní je rekuperace Zehnder?

Díky vysoké kvalitě této technologie a možnostem individuálního nastavení, je odváděn veškerý znečištěný vzduch z místnosti a včas nahrazen čistým vzduchem. V místnosti se tak nachází vzduch v té nejvyšší kvalitě. Zkažený a vydýchaný vzduch je ale odvětrávaný tím nejefektivnějším a nejšetrnějším způsobem, aby nedošlo ke ztrátě tepla. Pomocí tohoto odvětrávaného vzduchu se ohřívá příchozí čerstvý vzduch. Rekuperační jednotky Zehnder dosahují při ohřevu čerstvého vzduchu jedny z nejlepších výsledků na trhu s rekuperačními jednotkami. Rekuperace tepla zde totiž může dosáhnout až 95%.

Proč zvolit právě rekuperační jednotky Zehnder?

Značka Zehnder je jedničkou na trhu s rekuperačními jednotky. Nabízí velmi široké portfolio produktů, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Kromě rekuperační jednotky nabízí značka Zehnder i veškeré příslušenství ke správně montáži rekuperace přímo dle požadavků konkrétního zákazníka. Značka Zehnder je díky své rozsáhlé nabídce produktů vhodná pro montáž do rozmanitých druhů prostorů.

Co montáží rekuperační jednotky Zehnder získám?

  • čerstvý a zdravý vzduch v místnosti
  • vysokou úsporu za náklady na vytápění
  • ušetříte životní prostředí
  • řešení rekuperace na míru
  • možnost výběru z mnoha druhů rekuperačních jednotek
  • nabídka dalšího příslušenství pro montáž rekuperace od stejné značky

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Další informace