Menu

Prodej a servis rekuperačních jednotek - Vzorkovna v Horních Počernicích

Autorizovaný prodej a servis rekuperačních jednotek

Firma ROSA In. s.r.o. pracuje na českém trhu více než 20 let, z toho v oblasti rekuperace 12 let. 

Firma ROSA In se od roku 2004 specializuje na kompletní dodávky systémů řízeného větrání v rodinných domech, bytech i výrobních a kancelářských prostor. 
Rekuperaci provádíme od projektu přes realizaci až po následný záruční i pozáruční servis.

Víte, stejně jako my, že tepelně izolované domy jsou dříve nebo později napadeny plísněmi a tak se znehodnocují. Mnohem horší jsou však zdravoní důsledky - plísně jsou kancerogenní a jsou i zdrojem dýchacích problémů a alergií.

Řízené větrání = rekuperace je jistotou, jak se těchto problémů trvale zbavit!

Naše firma vsadila na spolehlivé , kvalitní a v praxi mnohokrát ověřené rekuperační jeddnotky. Nabídneme Vám zpravidla několik vhodných variant pro konkretní - váš dům. Vždy se však bude jednat o kvalitativně srovnatelné výrobky.

Rekuperace neboli větrání se zpětným ziskem tepla je nezbytným vybavením každého dobře tepelně izolovaného domu. Abychom vytvořili zdravé životní prostředí a dosáhli významných úspor ve spotřebě energie na ohřev nebo chlazení vzduchu v domě či jiném interiéru, potřebujeme zvolit nejen správnou rekuperační jednotku s výměníkem o velké účinnosti, ale i dodržet určitý postup realizace podložený dokumentací. Samotný projekt rekuperace je důležitý, stejně jako rekuperační jednotka se správným výměníkem!

 

Proto doporučujeme navštívit naší vzorkovnu rekuperačních jednotek v Horních Počernicích, kde Vám vše rádi vysvětlíme a předvedeme.

Vzorkovna je určena pro všechny, kteří se chtějí detailně seznámit s nabídkou spolehlivých rekuperačních jednotek.

Těšíme se na vaši návštěvu

Ing. Jan Fišer
Garant skupiny REKUPOINT

Adresa vzorkovny:
Ve Žlíbku 2196
Praha 9, Horní Počernice

Prosíme, vaši návštěvu předem dohodněme telefonicky: 776 251 002

 

My vsadili na kvalitu a co vy ? Neriskujte s Vaším domem !

Rekuperaci dnes nabízí velké množství firem. Ne zdaleka u všech typů však dosáhnout požadované účinnosti rekuperace. Vždy si vyžádejte dokumentaci a porovnejte procenta a možnosti účinnosti rekuperačních jednotek. Množství dodávaného příslušenství a filtrů. Ptejte se jakým způsobem bude probíhat následný servis a pravidelná údržba systému.......ing. Jan Fišer zakladatel společnosti ROSA IN s.r.o.

Kontakty

ROSA In. s.r.o.