Menu

Rekuperaci tepla dnes nabízí velké množství firem

Rekuperaci tepla dnes nabízí velké množství firem, ale POZOR !!!

Rekuperace je jako zdroj trvale čerstvého vzduchu pro dům a současně jako zdroj významných úspor energie je vhodná téměř pro každý dům a obecně prostor, kde se dlouhodobě vyskytují lidé Jsou však určitá omezení, která jsou dána především konstrukcí domu, někdy i požadavkem investora.

Nabízíme všem našim zákazníkům bezplatné poradenství, jak dosáhnout v jejich domě optimálního klima! Poradenství zajišťujeme jak telefonicky, písemně, ale nejraději projednáváme všechny detaily v naší vzorkovně, kde můžeme naši nabídku demonstrovat na funkčních výrobcích a komponentech.

Abychom mohli již od počátku hovořit konkrétně, prosíme sdělit tyto informace Plochu domu = plocha všech místností v domě, které budou větrány (m2) Tepelnou ztrátu domu (kW) S každým zákazníkem dohodneme individuální termín a formu poskytnutého poradenství.

Informace nám můžete sdělit pomocí kontaktního formuláře

Ne zdaleka u všech typů však dosáhnout požadované účinnosti rekuperace. Vždy si vyžádejte dokumentaci a porovnejte procenta a možnosti účinnosti rekuperačních jednotek. Množství dodávaného příslušenství a filtrů. Ptejte se jakým způsobem bude probíhat následný servis a pravidelná údržba systému.......ing. Jan Fišer zakladatel společnosti ROSA IN s.r.o.

Kontakty

ROSA In. s.r.o.